Projekt Wasz Wielki Dzień

Bardzo cieszę się, że to właśnie dziś, 28 maja przekazuję Ci prezent.  To prezent nie tylko dla Ciebie. To również prezent dla mnie, bowiem dziś są moje urodziny 🙂 i wiem, że to jest dobry czas, abym się podzieliła z Tobą moim pomysłem.

Jak wiesz zajmuję się upiększaniem ślubów. Kocham swoją pracę i staram się cały czas rozwijać.

Pewnego razu pomyślałam, ze stworzę coś, coś będzie wskazówką, poradą, pomocą w przygotowaniach do najważniejszego dnia – jakim jest ślub. I tak oto w jednej chwili powstał pomysł, a chwilę później jego realizacja. Planujesz ślub, wesele? Koniecznie przeczytaj ten post do końca 😉

Wielkim szczęściem jest to, że skupiam wokół siebie wspaniałe osoby, które zgodziły się na udział w moim Projekcie.

To profesjonaliści w swoim fachu i tak jak ja kochają swoją pracę.

Kiedy planujesz swój ślub napotykasz mnóstwo sytuacji, spraw, rzeczy, które należy załatwić. Czasem nie wiesz, jak się do tego wszystkiego zabrać. Wiem to 😉 kiedyś sama szukałam, a obecnie wiem od moich Klientów, że nie jest łatwo zorganizować uroczystość, że napotykają wiele trudności.

Zachęcam Cię do oglądania, słuchania, do skorzystania z cennych porad i wskazówek.

Już dziś na kanale Wasz Wielki Dzień Magdalena Raczyńska na YouTubie będziesz mieć okazję oglądnięcia pierwszego odcinka Projektu Wasz Wielki Dzień.

Od makijażu ślubnego, fryzury ślubnej, pielęgnację skóry, dekoracje , muzykę, po fotografię, pierwszy taniec i torty. Ale na tym nie koniec.  Promujemy się wzajemnie. Działamy na terenie Podkarpacia. Jesteśmy gotowi do współpracy. Czekamy właśnie na Ciebie. Pozwól nam być częścią Twojego wydarzenia.

Ten Projekt, to wspaniała pomoc. Profesjonalny Wedding Team pomoże Ci zorganizować Twój Dzień profesjonalnie. Dowiesz się, m.in. jak przygotować twarz do makijażu ślubnego, ile czasu należy poświęcić na wykonanie upięcia ślubnego, czy warto zainwestować w dekoracje florystyczne, a także jakie zabiegi pielęgnacyjne powinnaś wykonać przed tym ważnym dniem oraz kiedy należy zrealizować sesję ślubną, a kiedy rozpocząć próby pierwszego tańca. Mnóstwo pytań i odpowiedzi 🙂

To dla Ciebie ogromne ułatwienie, bowiem Projekt skupia wielu specjalistów w jednym miejscu. Nie musisz przeszukiwać internetu w poszukiwaniu firm, które zajmą się Twoją uroczystością od A do Z. Skorzystaj- naprawdę warto. Projekt podaje Ci na tacy to, co najlepsze, Ty zdecydujesz, czy skorzystasz.

W zakładce Współpraca znajdziesz dane teleadresowe, które po emisji każdego odcinka będą uaktualniane.

Zapraszam do wysłuchania zapowiedzi. To pierwszy odcinek 😉 KLIKNIJ

Do zobaczenia 🙂

Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *