Księga Gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
9 wpisów.
Rafał Rafał z Rzeszów napisał/a 16 sierpnia 2019 o 12:51:
Polecam nie w 100 a w 101% !!! 🙂 To co zrobiła dla Nas Madzia, to nie da się opisać tutaj słowami 🙂 trzeba to zobaczyć i to poczuć !!! Wasz Wielki Dzień zrobi wszystko od podstaw, od samochodu po Kościół i salę weselną..., jak i pozostałe akcesoria... A poniżej tylko kilka punktów: 1. Piękne, świeże kwiaty... 2. Kontakt idealny. 3. To co ktoś chce, to Madzia robi, nie ma czegoś niemożliwego!!! 4. Magda nie robi tego bo musi 🙂 Robi to, bo to Kocha ! 🙂 5. Żyje każdym Ślubem jak by to był jej dzień. 6. Praca wykonana na poziomie światowym.
Justyna Justyna z Wysoka koło Łańcuta napisał/a 10 czerwca 2018 o 19:17:
Dzięki Magdzie ten dzień był jeszcze bardziej przepiękny 🙂 Bukiet ślubny i dekoracja kościoła był taki jaki sobie wymarzyłam ♥ Pełen profesjonalizm i bardzo szybki kontakt!
Kamila Kamila z Krasne napisał/a 29 maja 2017 o 15:15:
Gorąco polecamy Wasz Wielki Dzień. Przepiękny wystrój Kociola, pomysły, na które sami byśmy nie wpadli. Magda jest osobą bardzo kontaktową, świetna komunikacja ułatwiła współpracę.
Kasia i Tomek Kasia i Tomek z Rzeszow napisał/a 4 stycznia 2017 o 12:32:
Madzia jest ciepłą, serdeczną niesamowicie utalentowaną osobą. Nasza salę zamieniła w piękny krajobraz słonecznikow. Widać że kocha to co robi. Ma świeży pogląd i pomysly jeśli chodzi o aranżację ślubne, robi przepiękne bukiety i wszystko czego się dotknie zamienia w cudooo. Jest the best i kropka!
Andżelika i Paweł Andżelika i Paweł z Rzeszów napisał/a 9 listopada 2016 o 21:17:
Dziękujemy za piękną dekorację i niepowtarzalną oprawę muzyczną w najważniejszym dniu naszego życia. Profesjonalizm, pasja i uwaga skupiona na każdym detalu. Do tego mnóstwo ciepła, usmiechu i cierpliwości:) Z całego serca polecamy. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego:)
Magdalena i Marcin Magdalena i Marcin napisał/a 25 października 2016 o 12:46:
Dziękujemy za piękne, zjawiskowe jesienne bukiety ślubne, które były takie, jakie sobie wymarzyliśmy oraz za cudowną i pomysłową dekorację kościoła. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w upiększeniu naszego wielkiego dnia. Miłe usposobienie i perfekcjonizm pani Madzi sprawił, że bez zastanowienia polecimy ją wszystkim, którzy będą potrzebowali dekoracji na najwyższym poziome ! Pozdrawiamy gorąco!
Sebastian i Ewa Sebastian i Ewa z Gwizdów napisał/a 7 września 2016 o 21:46:
Brak Nam słów aby opisać profesjonalizm i zaangażowanie Pani Magdaleny 🙂 Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie! 3 dni po ślubie a ciągle dostajemy telefony od gości z zapytaniem kto grał i śpiewał w Kościele! Słowo ,,Polecamy" to zdecydowanie za mało 🙂 Pozdrawiamy gorąco Ewa i Sebastian 04.09.2016
Małgorzata i Łukasz Małgorzata i Łukasz z Rzeszów napisał/a 4 lipca 2016 o 17:07:
Dziękujemy za ubarwienie naszego dnia. Wszyscy Goście byli zachwyceni wspaniałą dekoracją Kościółka jak i bukietami. Dzięki temu dzień był jeszcze piękniejszy. Polecamy wszystkim którzy chcą aby ten jedyny dzień był jeszcze piękniejszy. Małgorzata i Łukasz

 

 

 

 

1 thought on “Księga Gości

  1. Pingback: Dziękuję…

Komentarze są wyłączone.