czym jest flowerbox

Flowerbox to pudełko z kwiatami, które jak podpowiada Internet przywędrowało do nas ze wschodu i Emiratów Arabskich.

W ostatnim czasie jest to bardzo modna forma prezentu florystycznego.

Różnorodność kształtów oraz bogata paleta kolorystyczna pozwala stworzyć kompozycje, które będą idealnie komponować się w różnych pomieszczeniach.

[su_custom_gallery source=”media: 3396,3398,3399,3400,3401,3402″ limit=”53″ width=”250″ height=”250″ title=”never”]

Powstają u mnie flowerboxy z wykorzystaniem głównie kwiatów żywych- przyznam szczerze, że jestem zdecydowanie za kwiatami żywymi, jednak zdarzają się niekiedy takie zamówienia, w których wykorzystuję kwiaty materiałowe- ale uwaga …. wówczas wykorzystuję kwiaty, bardzo dobrej jakości, które do złudzenia przypominają kwiaty żywe. Choć tak jak wspomniałam, nigdy nie zastąpią one kwiatów żywych i mam nadzieję, że i Ty z tym poglądem zgadasz się w 100% 😉

Ciekawa jestem czy kiedykolwiek otrzymałaś flowerbox, ale ciekawość moja jest jeszcze z drugiej strony 😉 czy panowie kiedykolwiek obdarowali płeć piękną florystyczną kompozycją w tej właśnie formie?

Napisz proszę w komentarzu.

Zdarza się, że niektórzy obdarowani podchodzą do pudełka z kwiatami z lekkim dystansem, ale że jak? w pudełku? kwiaty? jak one się trzymają?- mam takie wiadomości- jest to związane z niewiedzą, którą zaraz uzupełnię 😉  W kilku punktach zaraz o pielęgnacji opowiem.

Pewnie zastanawiasz się także jaka jest cena flowerboxów.

[su_custom_gallery source=”media: 3326,3347,3328″ limit=”53″ width=”250″ height=”250″ title=”never”]

Cena oczywiście uzależniona jest od wielkości pudełka, czyli związane jest to z ilością użytych kwiatów i dodatków. Przedział cenowy to 45-300-350zł.

W mojej pracowni zakupisz flowerboxy na każdą okazję i bez okazji- bardzo często są to kompozycje personalizowane i już tłumaczę o co tak naprawdę chodzi. Już sam fakt zamówienia kwiatów- wiąże się z tym, że będą one wręczone konkretnej osobie, ale dodatkowym elementem, który podkręca indywidualność jest napis- drewienko, które wbijam pomiędzy kwiaty.

Dzień Matki, Dzień Nauczyciela, ślub, wesele, rocznica ślubu, imieniny, urodziny, okazji jest bez liku…i oczywiście co wiąże się z moimi głównymi działaniami 😉 flowerbox to idealna forma podziękowania rodzicom podczas wesela. Także koniecznie zapraszam.

[su_custom_gallery source=”media: 3360,3341,3331″ limit=”53″ width=”250″ height=”250″ title=”never”]

Wracając do pielęgnacji.

Kwiaty układam na gąbce florystycznej, która przedłuża im żywotność. Kompozycję podlewamy – delikatnie rozchylając kwiaty na środku i wlewając wodę w zależności od wielkości flowerboxa – kieliszek, dwa, trzy.

W momencie kiedy odbierasz ode mnie kompozycję dostaniesz instrukcję ile wody wlać 😉

Flowerbox będzie cieszyć oko obdarowanego dłużej, jeśli postawi go z dala od kaloryfera, czy też okna, na które świeci ostre słońce.

Ostatni czas był bardzo intensywny, sami zobaczcie 😉

[su_custom_gallery source=”media: 3327,3331,3337,3336,3338,3330″ limit=”53″ width=”250″ height=”250″ title=”never”]

Za uwagę dziękuję. Mam nadzieję, że niezdecydowanych do kwiatów w pudełku przekonałam. Zapraszam do galerii zdjęć i oczywiście do składania zamówień.

Co jeszcze ważne : odbiór tylko osobisty – zapraszam zatem do Pracowni – mojego miejsca pracy 🙂

Magda.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *