Wrześniowe TAK

Wczorajsza uroczystość, to Wielki Dzień Eli i Piotra. Miałam dla nich ogromną przyjemność pracować. W Pracowni powstały bukiety ślubne oraz kwiaty do butonierki, a także coś bardzo oryginalnego, o czym opowiem za momencik? oczywiście kwiaty dla Państwa Młodych również odznaczały się oryginalnością i elegancją.

Wykonałam dla Eli dwa bukiety. Połączenie kilku gatunków roślin. Ujęłam je w luźnej, choć przemyślanej formie. Kolorystyka całości to biel, krem, delikatny róż oraz eukaliptusową zieleń. Wspominałam juz Wam pewnie, że kocham eukaliptusa?niby liście, ot taka gałązka, ale za to jaka oryginalność. Wykorzystałam tym razem 3gatunki eukaliptusa, róże w dwóch kolorach, weronikę, brunię, a także sukulent? i nie tylko. Całość przewiązałam biała koronką. Bukiet pod względem wagi, nie należał do lekkich- było co trzymać?

[su_custom_gallery source=”media: 1567,1564″ limit=”53″ width=”350″ height=”350″ title=”never”]

Dla Pana Młodego przygotowałam kwiaty z tego samego gatunku jak w bukiecie Eli. Całość dopełnia biała koronka.

[su_custom_gallery source=”media: 1570,1569″ limit=”53″ width=”350″ height=”350″ title=”never”]

W Pracowni poraz pierwszy zagościł las w słoju. Przyznam i mam nadzieję Wy również, iż jest to bardzo oryginalna i pomysłowa kompozycja. Państwo Młodzi wręczyli takie oto zamknięte rośliny w szkle swoim Rodzicom. Kwiaty w tradycyjnym ujęciu, jako bukiety, kompozycje w skrzynkach zastąpiłam tym razem taką właśnie kompozycją.

[su_custom_gallery source=”media: 1568″ limit=”53″ width=”350″ height=”350″ title=”never”]

W kwestii lasu w słoju, zapraszam do kontaktu. Przygotowuję kilka propozycji w różnych wymiarach i połączeniach roślinnych. Można zakupić u mnie w Pracowni na miejscu. Polecam serdecznie, jeśli chcecie sobie, bądź też komuś bliskiemu sprawić niebanalny prezent.

Dla lasu w słoiku przygotuję także oddzielny post?

 

Więcej zdjęć już niebawem w galerii zdjęć ?

Pozostaw komentarz, udostępnij… dziękuję?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *