Słodko w Gorzkiej, czyli 9 odcinek Projektu WASZ WIELKI DZIEŃ

To było bardzo przyjemne, sympatyczne i słodkie spotkanie, pewnego letniego, lipcowego dnia ?

W odcinku 9 rozmawiam o tortach z kobietą o wielkiej pasji do pieczenia. Słodkości w jej wykonaniu nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim wspaniale smakują.

???

Tort ślubny jest punktem zapisanym w scenariuszu przyjęcia weselnego. Obecny jest na każdym weselu i jak do tej pory nie spotkałam się z tym, aby go nie było ?To Państwo Młodzi?? degustują pierwszy kawałek, a następnie dzielą się nim z przybyłymi Gośćmi?

Jeśli jesteście w trakcie przygotowań do wesela, z pewnością przeglądacie internet pod kątem tortów ślubnych- zastanawiacie się nad kształtem, stylem, kolorystyką. Na przestrzeni kilku/ kilkunastu lat ich wygląd zdecydowanie się zmienił. Masy, lukry, marcepany…..obecnie torty dekorowane są kwiatami żywymi, papierowymi…posiadają topery o rożnych kształtach i tekstach. Wiele tortów to tzw. torty tematyczne, które przedstawiają Waszą historię, Wasze pasje❤️

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Zuzanną Krasoń- właścicielką Pracowni wypieków Gorzka. ?

Słodki odcinek znajdziesz➡️➡️➡️ tutaj

Zachęcam Was- szczególnie tych, którzy przygotowują się do najważniejszego dnia w życiu, jakim jest ślub i wesele, aby zobaczyć, wysłuchać nie tylko tego odcinka.

Projekt Wasz Wielki Dzień ???stworzyłam i nadal tworzę dla Was, z myślą o Was❤️

Aby Wam podpowiedzieć, pomoc i przede wszystkim nakierować na wspaniałych ludzi, którzy na Waszej drodze przygotowań ślubnych staną.

Projekt mojego autorstwa promuje to co nasze, lokalne, podkarpackie. Skorzystajcie, wysłuchajcie, rezerwujcie terminy- warto z nami współpracować. KONIECZNIE zaglądnij do zakładki współpraca ?

Zapraszam Cię do zapisania się do Newslettera? – będziemy w kontakcie i co najważniejsze będziesz na bieżąco z tym, co się u mnie w Pracowni dzieje.

Udostępnij proszę.

Magdalena❤️.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *