…(nie) lubię poniedziałku

O nie , nie. Nie w tym przypadku?. Nietypowo, bo w poniedziałek dzień zaślubin pewnej pary, dla której mam przyjemność pracować. Ona w pięknej sukni w kolorze delikatnego różu ozdobiona bukietem z uroczych i pachnących powioni- jak na ten czas już prawie niedostępnych ? No właśnie…u mnie w Pracowni dzieją się różne rzeczy, nawet te, które wydają się niemożliwe do osiągnięcia? On natomiast w eleganckim garniturze, jak na Pana Młodego w tak ważny dzień przystało.[su_custom_gallery source=”media: 1538,1536″ limit=”53″ width=”350″ height=”350″ title=”never”]

Auto, którym jechali Ci Państwo ozdobione zostało eukaliptusową girlandą, kolorowymi, atłasowymi wstążkami oraz napisem w złotym kolorze Just Married- według życzenia Nowożeńców ?[su_custom_gallery source=”media: 1532,1531,1526″ limit=”53″ width=”250″ height=”250″ title=”never”]Wejście do kościoła opatrzone zostało tablicą z tekstem, który od dnia dzisiejszego połączy nie tylko Tych dwoje, ale również ich rodziny.

 

W kościele natomiast Młodzi do ołtarza przeszli białym dywanem. Zasiedli natomiast na krzesłach typu ghost chair ozdobionych gałązka eukaliptusa. Lawki ozdobilam eukaliptusem z białą, atłasową, szeroka kokardą. Czasem tak niewiele potrzeba, aby było elegancko i odświętnie, a zarazem oryginalnie.

[su_custom_gallery source=”media: 1530,1535″ limit=”53″ width=”350″ height=”350″ title=”never”]

Nowożeńcom życzę wszystkiego co najlepsze ?Dziękuję za to, że mogłam dla Was pracować.

M?

Po więcej zapraszam do galerii zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *