Muzyka na ślubie – odcinek 10

Dzień Waszego ślubu organizujcie z dużą dokładnością. Chcecie, aby pod każdym względem był idealny. Zatrzymajmy się dziś na punkcie związanym z ceremonią w kościele.

W dzisiejszym odcinku Twoim i moim Gościem jest Michał Bielecki, organista. Pewnie domyślasz się o czym będziemy rozmawiać ??➡️no jasne??, poruszę bardzo ważny temat, temat związany z muzyką na ślubie?.

Prawdopodobnie na wielu ślubach byliście, słuchaliście różnych propozycji wykonań utworów w internecie. Pozwolę sobie na stwierdzenie, iż chyba, największą popularnością obecnie cieszy się Halleluja że Shreka….ale czy to jest właściwy utwór na to miejsce, na tę uroczystość?

Michał➡️ i jak to jest z tym Shrekiem???

Naprawdę warto wysłuchać tej rozmowy.  TUTAJ➡️ odcinek 10

Projekt Wasz Wielki Dzień stworzyłam i nadal tworzę dla Was, aby Wam pomóc w  przygotowaniach do najważniejszego dnia jakim jest ślub i wesele.

Podaję Wam na tacy kontakty do profesjonalistów, dzialamy na terenie Podkarpacia ➡️ słuchajcie➡️korzystajcie ➡️[su_animate type=”fadeInRightBig” duration=”4″ delay=”1.5″]REZERWUJCIE TERMINY[/su_animate]?

Zapraszam do zakładki Współpraca 😉

Profesjonalny weedingTeam jest do Waszej dyspozycji. Pozwólcie nam być częścią Waszego Wielkiego Dnia.

Do następnego razu moi Drodzy i koniecznie zapraszam do obejrzenia poprzednich odcinków.

➡️➡️➡️Zapisz się do Newslettera ?wówczas nic Cię nie ominie➡️będziesz na bieżąco z tym co się u mnie w Pracowni ❤️dzieje.

Udostępnij, poleć Projekt znajomym.

[su_animate type=”slideInLeft” duration=”4″ delay=”1.5″]Magdalena❤️[/su_animate]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *