biel i czerwień

Ten dzień był bardzo uroczysty. Dzięki temu właśnie zestawieniu kolorystycznemu, który z dniem 3 maja bardzo jest związany – datę tego ślubu i tę Parę zapamiętam na długo 😉 Biel i czerwień. Kontrastowo, elegancko, odświętnie. Czerwone róże i urocza, drobna, biała gipsówka.

[su_custom_gallery source=”media: 3198,3194,3193″ limit=”53″ width=”250″ height=”350″ title=”never”]

Ale nie tylko w dekoracji zagościła czerwień 😉 bowiem ONA ubrana była w suknię w tym właśnie kolorze- naprawdę 😉 na dowód tego,  przedstawiam niewielki jej kawałek, który wykorzystałam do dekoracji bukietu ślubnego. Dzięki temu zabiegowi zachowałam jedność sukni i bukietu.

[su_custom_gallery source=”media: 3201,3207,3208″ limit=”53″ width=”250″ height=”350″ title=”never”]

Zacznijmy jednak od początku…

Kilkanaście minut przed uroczystością przyjechali autem, który ozdobiłam różami- czerwonymi różami, z dodatkiem bieli 😉

[su_custom_gallery source=”media: 3190,3187,3217″ limit=”53″ width=”250″ height=”350″ title=”never”]

W kościele natomiast pod ołtarz przeszli czerwonym dywanem, a całość dekoracji dopełniły świece, które zawsze dodają elegancji i stwarzają niepowtarzalny klimat.

Kościół Farny w Rzeszowie, w którym ten ślub się odbył jest niezwykle piękny i bogato zdobiony.

Jeśli będziecie mieć możliwość, zachęcam do odwiedzenia tej świątyni- naprawdę warto.

[su_custom_gallery source=”media: 3203,3213,3189″ limit=”53″ width=”250″ height=”350″ title=”never”]

Tego dnia niestety pogoda nie dopisała- deszcz padał dość intensywnie, co zobaczyć możecie chociażby na poniższych zdjęciach 😉 Jednak emocje, które towarzyszą w takim dniu- radość, miłość, szczęście, powodują uśmiech na twarzy, więc deszcz schodzi zdecydowanie na plan drugi.

[su_custom_gallery source=”media: 3215,3184″ limit=”53″ width=”350″ height=”250″ title=”never”]

Mam nadzieję, że wiedzieliście o tym 😉

Róża, to symbol miłości, a jej czerwony kolor tę miłość potęguje. Kwiat ten prezentował się tego dnia idealnie. Miałam przyjemność poza dekoracją kościoła i auta, wykonać również bukiet ślubny oraz coś dla Pana Młodego. Kwiaty, z którymi bardzo lubię pracować, to nieodłączny element tego dnia.

[su_custom_gallery source=”media: 3202,3214,3185″ limit=”53″ width=”250″ height=”350″ title=”never”]

Wspomnienia pozostają. Najważniejsze jest to, że można uchwycić te chwile, zatrzymać w kadrze. Wracam często do zdjęć zrealizowanych projektów. Nie tylko przenoszą w czasie, ale także pokazują jak zmieniają się trendy- oczywiście widać to na zdjęciach, które mają już kilka, kilkanaście lat 😉

Zdjęcia zbieram, układam w galeriach zdjęć.

To moja wizytówka, to dzięki nim poznajecie moją pracę, poznajecie mnie, mój styl pracy. Zrealizowałam wiele projektów dekoratorskich przez 10 lat istnienia mojej Pracowni i każdy był inny, wyjątkowy, niepowtarzalny. Każdy daje radość, spełnienie, ale także dużo stresu i nerwów- takich pozytywnych, motywujących. Bardzo to lubię. Bardzo.

Zapraszam do galerii zdjęć– zainspiruj się, zobacz co Raczyńska stworzyła, zrealizowała. Jeśli spodoba Ci się moja praca, zapraszam- pozwól mi być częścią Waszego Wielkiego Dnia 😉


Zapytaj o wolny termin poprzez formularz kontaktowy

Pozdrawiam serdecznie Magdalena

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *